Doprava a vrácení zboží

Doprava

Dopravu objednaného zboží zajišťuje dopravce GLS. Zásilku obdržíte na Vaši dodací adresu uvedenou v objednávce, a to v pracovních dnech.

Zboží odesíláme do 24 hodin v pracovní dny – rsp. (a) v pracovní den, který následuje po dni, kdy jsme potvrdili Vaši objednávku – to v případě, že jste se rozhodli platit dobírkou / platební kartou nebo (b) v pracovní den, který následuje po dni, kdy byla příslušná částka připsána na náš bankovní účet – to v případě, že jste se rozhodli platit bankovním převodem. Zboží pak bývá přepravní společností doručeno zpravidla do 1 – 3 pracovních dnů od našeho odeslání. O případné delší dodací lhůtě Vás budeme informovat.

Kupující je povinen prohlédnout si zboží před tím, než potvrdí přepravci jeho převzetí. Pokud kupující zjistí, že zásilka nese známky poškození způsobeného při přepravě, je kupující za přítomnosti přepravce povinen zkontrolovat, zda došlo k poškození samotného zboží.

Pokud ano, je kupující povinen vyhotovit záznam o poškození zásilky a nechat si tuto skutečnost potvrdit přepravcem.

Podepsáním dodacího listu přepravci totiž kupující souhlasí s převzetím zboží a stvrzuje, že dorazilo mechanicky nepoškozené. Na pozdější reklamace zboží pro poškození způsobené při přepravě pak nelze brát zřetel a budou zamítnuty.

O případném poškození zboží během přepravy je kupující povinen neprodleně informovat prodávajícího, nejpozději však do dvou pracovních dnů od převzetí zboží, a to na telefonním čísle +420 605 541 318 nebo zasláním e-mailu info@firstbike.cz

Vrácení zboží

Nesplní-li výrobek vaše očekávání, zavazujeme se k tomu, že ho přijmeme zpět a to do 14 dnů od nákupu. Podmínkou je předložení nákupního dokladu a nepoužitého, nepoškozeného zboží v kompletním obalu včetně případného příslušenství.

Pro vrácení zboží zakoupeného v našem internetovém obchodě www.firstbike.cz plně respektujeme 14denní lhůtu na vrácení zboží a podmínky stanovené zákonem.

Adresa pro vrácení zboží:

ShipAMIGOS s.r.o. (skladovací areál / First Bike s.r.o.), Hala B1, Ovčárecká 575, 280 02  Kolín Sendražice